Proces wynajmu

Łodzie posiadają klasę pływalności C3 i są przeznaczone do celów turystycznych w obszarze szlaków żeglugowych na akwenach wód  Zalewu Szczecińskiego oraz wokół wyspy Wolin z wyłączeniem wód morskich. Łodzie są typowymi jachtami spacerowymi, z ich parametrami technicznymi idealnie nadającymi się do pływania po akwenach wyżej wymienionych. Małe zanurzenie od 60 cm pozwala bezproblemowo poruszać się w obrębie Zalewu Szczecińskiego oraz zbliżać się do linii brzegowej.

Odbiór jachtu odbywa się w porcie macierzystym w Wolinie, w przypadku  innych wymagań możliwe jest ustalenie osobnych warunków i miejsca odbioru łodzi.

Czarter jachtu AM 620 tylko dla osób posiadających patent sternika motorowego z doświadczeniem.

Dla osób nie posiadających doświadczenia (tylko jachty Nano), ani patentu żeglarskiego organizujemy w dniu wynajmu kilkugodzinne szkolenie manewrowania i nawigacji śródlądowej. Zapewniamy również materiały poglądowe i informacje dotyczące okolicznych marin i przystani żeglarskich.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu ustalenia ostatecznych warunków wynajmu oraz określenia terminu najmu. Po ustaleniu szczegółów i zaakceptowania naszego regulaminu, podpisaniu umowy czarteru oraz wpłaty zaliczki w wysokości 30% potwierdzimy rezerwacje.

5 kroków wystarczy, byś mógł cieszyć się wynajętym Nano

  1. Ustalenie szczegółów
  2. Akceptacja regulaminu
  3. Podpisanie umowy czarteru
  4. Wpłata zaliczki w wysokości 30%
  5. Przyjemnej podróży!

Kontakt telefoniczny, lub e-mailowy:

  1. Prosimy określić termin wynajęcia jachtu
  2. Podpisanie umowy, którą prześlemy e-mailem na wskazany adres
  3. Wpłata zaliczki (30% wartości czarteru)
  4. Najpóźniej do 14 dnia przed odbiorem jachtu należy dokonać pełnej wpłaty za cały czarter.